19 березня 2024 року в рамках співпраці й відповідно до змісту навчальної практики «Спостереження в групах дітей дошкільного віку» (21ДО) та переддипломної практики (41ДО) була проведена гостьова лекція «Організація освітнього процесу з дітьми дошкільного віку».
    Лекторка Пустова Олена Петрівна – вихователь-методист Глухівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Зірочка», педагог із багаторічним стажем і досвідом професійної діяльності – ознайомила майбутніх фахівців з організацією роботи дітей дошкільного віку.
    Олена Петрівна звернула увагу на гранично допустиме навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності (Наказ Міністерства Освіти і Науки України від 20.04.2015р. №446), пояснила як правильно складати перспективне і щоденне планування та правильно визначити тематичні тижні.
    Щиро дякуємо шановній Юлії Володимирівні!