image1

18 березня 2024 року у ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» Національний тиждень читання 2024 розпочався з відкриття – студентських читань «Ріки незмінно течуть додому».

Для студентів це був цікавий досвід: сприймання літературних творів не далеких класиків минулих століть, а їхніх сучасників, тих, хто живе у тому ж суспільстві, тими ж проблемами, шукає натхнення в буденних речах. Тема дому не лишила байдужим нікого: дому, залишеного господарями, що втікають від війни; дому – згадки про місце, де завжди чекають; дому – зруйнованої ворогами пустки, у яку ніколи не повернеться життя; дому – того, за що варто боротися, відвойовувати і перемогти.

Студентка І курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта Аліна Лахно вразила присутніх щемливими рядками власної поезії.

Сподіваємось на те, що поезія, торкнувшись душі кожного з нас, змусить по-іншому подивитися на звичайні речі, цінувати їх і бути вдячними долі за кожен день, проведений поряд з рідними. #тижденьпоезії2024

Захід підготували та провели викладачі української літератури Оксана Сорока та Олена Усок.

image1