14 березня, у рамках заходів із нагоди відзначення 150-річчя Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, викладач педагогіки Тетяна Біліченко провела для студентів та викладачів коледжу просвітницьку лекцію на тему «Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка – найстаріший педагогічний виш в Україні».

image1

14 березня 1874 року відбулося ухвалення рішення про заснування в Глухові учительського інституту з трирічним терміном навчання, що здійснював би підготовку вчителів для міських училищ Чернігівської та Полтавської губерній. Попечитель Київського освітнього округу отримав повідомлення від міністерства освіти, що Олександр ІІ дав згоду на «Про прийняття у власність міністерства освіти пожертвуваного Глухівським повітовим земством за згодою з місцевим міським товариством будинку для розміщення в ньому Учительського інституту, відкриття якого заплановано на 1 липня 1874 року».
Цій даті й було приурочено захід.

image1