У межах індивідуальної освітньої траєкторії студентами коледжу реалізується право академічної свободи шляхом вибору вибіркових дисциплін.

14 березня 2024 року керівником робочої проєктної групи розробників ОПП «Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)» Тетяною Биковою була організована зустріч студентів І курсу спеціальності 015.36 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) – 11 та 12 ТЛС груп – з викладачами вибіркових освітніх компонентів ОПП: Олександром Грибенком, Тетяною Ювченко, Валерієм Сорокою, Світланою Дегтярьовою, Валентиною Сєврюковою. Під час відеозустрічі викладачі презентували особливості освітніх компонентів оновленого каталогу вибіркових дисциплін.

image1

Наразі триває обов'язкове анкетування здобувачів фахової передвищої освіти, які навчаються перший рік за ОПП Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)». Студенти обирають дисципліни, які вони хотіли б вивчати в наступному навчальному році.