З 16 по 24 березня 2024 року державна установа «Український інститут книги» проводить Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку тематичну акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії», мета якої консолідувати українське суспільство навколо читання як життєвої стратегії. Тема Тижня поезії – «дім». Гаслом став рядок із вірша Ірини Шувалової «Ріки незмінно течуть додому».

Поняття дому для кожного українця і українки набуло щемкого і навіть сакрального значення: для військових, які нас захищають і хочуть відчути тепло й затишок своїх рідних домівок; тих, хто через війну змушений був переїхати в інші регіони України чи за її межі; людей, які залишилися на тимчасово окупованих територіях і чекають повернення додому; тих, чиї домівки знищила війна – усіх українців, для яких дім тепер більше, ніж просто точка на мапі.

План заходів до Національного тижня читання. Тижня поезії

Час проведення

Учасники

1.