05 березня 2024 року для здобувачів освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта у форматі онлайн була проведена гостьова лекція «Впровадження в освітній процес основ соціальної та фінансової грамотності дітей дошкільного віку за проєктом "Афлотот"».

Лекторка Наталія Лісковська, вихователь-методист Глухівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Чебурашка», ознайомила студентів із програмою соціальної та фінансової грамотності дітей дошкільного віку «Афлотот» і розповіла про її впровадження в освітній процес закладу дошкільної освіти.

Наталія Олександрівна наголосила на ключових елементах програми й розділах, ознайомила з головною емблемою та девізом.

Окрім цього, майбутні вихователі переглянули презентаційні матеріали, які ілюструють результат роботи щодо впровадження цієї програми.

Здобувачі фахової передвищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта й викладачі щиро дякують шановній Наталії Олександрівни за інформацію і набутий досвід.