Життя сучасної людини неможливо уявити без літератури. І навіть ті, хто не проводить своє дозвілля у читанні творів улюбленого автора, все ж дотичні до літературних творів, адже сценарії фільмів, пости соцмереж, публікації блогерів – це теж письменництво.

image1

З нагоди Всесвітнього дня письменника (03 березня) 04 березня в коледжі для здобувачів освіти першого курсу було проведено бібліотечний урок.

image2

image3

Оксана Сорока, бібліотекар коледжу, викладач літератури ознайомила присутніх з історією свята, невідомими фактами про життя відомих письменників, а також – із найпопулярнішими сучасними майстрами слова України.

image4

image5

Звичайно, творчість письменників широко вивчається на заняттях літератури, але важливіше, щоб читання стало внутрішньою потребою молоді, що змусить їх інтелектуально розвиватися, і, можливо, підштовхне в подальшому до написання власних літературних творів.