З метою підготовки до проходження педагогічної практики (на робочому місці майстра виробничого навчання) у коледжі 01 березня 2024 року у дистанційному режимі пройшла настановча конференція з для студентів ІV курсу спеціальностей 015.37 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології) та 015.38 Професійна освіта (Транспорт).

image1

Керівники практики Олексій Заїка та Дмитро Синиця зробили огляд програми педагогічної практики та ознайомили здобувачів освіти зі зразками звітної документації, а також надали консультації щодо організації роботи з використанням дистанційних та цифрових технологій в умовах воєнного стану.

Бажаємо майбутнім майстрам виробничого навчання виконати програму педагогічної практики й реалізувати на практиці отримані знання з фахових освітніх компонентів.

image2

image3