27 лютого голова ЦК загальноосвітньої підготовки, очільниця волонтерського центру коледжу Наталія Решетняк організувала презентацію результатів всеукраїнського конкурсу фотопроєктів «Сила української нації», що проходив за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України та Міністерства освіти і науки України й де були представлені проєкти від ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка».

image1

Було вручено дипломи керівникам фотопроєктів, що отримали перемогу в конкурсі:

Ірині Бояриновій, директору коледжу, за фотопроєкт «Освітній фаховий форпост прикордоння. Факти, що надихають»;

Зої Туряниці, заступнику директора з навчально-виховної роботи, за фотопроєкт «Виховуємо патріотів України»;

Наталії Решетняк, очільнику волонтерського центру коледжу, за фотопроєкт «Волонтерський центр».

У співпраці з волонтерським центром коледжу реалізовувалися проєкти загальноосвітніх шкіл міста Глухова. Дипломи переможців отримали:

Олена Полякова, вчителька початкових класів Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, за фотопроєкт «Волонтерська діяльність учнів та батьків 3-Б класу Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1»;

image2

Едуард Маринченко, директор Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, та Тетяна Свиридок, учитель початкових класів Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, за фотопроєкт «Волонтерська діяльність учнів та батьків Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Глухівської міської ради Сумської області».

image3

Фотоматеріали проєктів та їх опис надруковані в журналі «Сила української нації – 2023».

image4

Найактивніші волонтери отримали в подарунок журнал «Сила української нації – 2023»: Оксана Тупик, студентка І курсу спеціальності 015.37 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології), Єгор Гремяцький, учень 4-Б класу Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3.

image5

Директору Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Аллі Матосовій вручили диплом та Бойового гнома за залучення учасників освітнього процесу школи до діяльності у волонтерському центрі коледжу.

image6

РАЗОМ НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ!