(відкрите засідання студентської проблемної групи)

15 лютого в рамках предметно-методичного тижня ЦК гуманітарно-соціальних освітніх компонентів викладачі української мови Олена Усок й Оксана Сорока провели відкрите засідання студентської проблемної групи «Майстерня живого слова», де йшлося про мережевий етикет.

image1

Олена Усок пояснила, як правильно писати назви віртуальних мереж, провела мінівікторину з учасниками заходу. Студенти згадали, яких помилок припускаються, коли обмінюються повідомленнями, а викладач надала слушні поради щодо їх усунення.

Оксана Сорока детально розповіла про мережевий етикет під час ділового спілкування. Викладач зазначила, що назва електронної пошти має бути офіційною, не можна ігнорувати тему електронного листа, а листування починати звертанням, фрази потрібно будувати лаконічно й грамотно.

Наприкінці засідання учасники освітнього процесу подякували викладачам української мови за корисні поради.

image2

image3