14 лютого в нашому освітньому закладі відбувся майстер-клас із виготовлення оберегів «Нашим захисникам із любов'ю».

Організатори заходу Світлана Дехтярьова й Тетяна Дворянова згуртували викладачів і студентів з метою виготовлення валентинок для українських звитяжців, що завзято боронять нашу країну.

Учасники майстер-класу творили валентинки з натхненням, укладаючи в кожну з них свою любов, тепло і вдячність. Виготовляли диво-сердечка з різноманітних матеріалів – фетру, стрічок, мережива, ниток. Обереги вийшли оригінальними й неповторними!

На валентинках писали слова підтримки й побажання миру.

Панувала атмосфера єднання, щирості й віри в Перемогу України.

Обереги передали у волонтерський центр коледжу і їх відправлять на фронт українським захисникам, щоб підняти бойовий дух і нагадати про те, що ми віримо в них.

РАЗОМ НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ!