07 лютого в рамках співпраці між закладами фахової передвищої освіти Людмила Меркулова, викладач фахових дисциплін відділення «Харчові технології», спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Первомайського індустріально-педагогічного фахового коледжу, провела для викладачів та здобувачів освіти ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» спеціальності 015.37 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології) гостьову лекцію на тему «Позаурочна робота з професійно-практичної підготовки як одна з умов формування професійної компетентності майбутнього фахівця» (з досвіду роботи Первомайського індустріально-педагогічного фахового коледжу).