Самостійна робота студентів як форма організації освітнього процесу може бути не лише обов'язковою, але й цікавою.

Завдячуючи дистанційним технологіям, 6 лютого 2024 року відбувся взаємообмін результатами самостійної пошукової роботи між здобувачами освіти спеціальності 015 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) та викладачами коледжу.

Круглий стіл «Відомі та маловідомі модельєри України і світу», організований викладачем конструювання та моделювання одягу Тетяною Биковою, дозволив здійснити обмін думками щодо багатогранності світу моди, широкого представництва в ньому вітчизняних дизайнерів.

Присутні мали нагоду розширити горизонти сприйняття, намітити шляхи розвитку власних смаків та стилю, дослухатися до досвіду особистостей, які вписали свої імена в історію модних революцій.

Без імені