З метою інформування випускників коледжу про можливість пов’язати своє життя з військовою службою, стати офіцером у лавах Державної прикордонної служби України та вступити на навчання до вищих військових закладів освіти України за державним замовленням 29 січня викладач предмету «Захист України» Дмитро Синиця в дистанційному форматі організував зустріч з представником ДПСУ.

image1

Заступник начальника відділу комплектування Сумського прикордонного загону Державної прикордонної служби України Сергій Мохоньок розповів студентам випускних груп про послідовність дій для вступу до військових закладів освіти, про різноманітність освітніх програм підготовки курсантів та преваги проходження військової служби в ДПСУ.

Також Сергій Васильович надав змістовні відповіді на питання студентів стосовно проходження військової служби за контрактом.

image2