23 грудня 2023 року в рамках співпраці й академічної мобільності між Відокремленим структурним підрозділом «Економіко-правничий фаховий коледж Запорізького національного університету» й ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» завідувач відділення дошкільної і середньої освіти Людмила Капелько й здобувачі освіти 21 ДО групи спеціальності 012 Дошкільна освіта у форматі онлайн долучилися до презентації вибіркових освітніх компонентів у межах спеціальності на шостий семестр третього курсу ОПП «Дошкільна освіта».
    Студенти ознайомилися з метою, завданнями освітніх компонентів вільного вибору, що сприятимуть у подальшому побудові індивідуальної освітньої траєкторії, а також компетентностями, які вони здобудуть у ході їх опанування.
    Щиро дякуємо колегам із ВСП «Економіко-правничий фаховий коледж Запорізького національного університету» за співпрацю!