18 грудня 2023 р. представники Громадської організації Глухівський військово-патріотичний клуб «Мужність» провели для студентів коледжу заняття-практикум з основ надання першої домедичної допомоги в умовах військового стану.

На початку заходу Кирило Ященко проінформував про важливість знань та вмінь надання першої домедичної допомоги.

Вихованці клубу розповіли про вміст індивідуальної аптечки, що повинна бути в кожного в умовах воєнного стану. Показали правила накладання турнікету в умовах червоної, жовтої та зеленої зон небезпеки.

Усі бажаючі мали можливість повправлятися в накладанні турнікету на своїх товаришах. Тренери підказували правильність виконання дій.

Володіння знаннями з тактичної медицини – вимога часу. Правильно надана домедична допомога – врятує життя.

Разом із воїнами ЗСУ наближаємо ПЕРЕМОГУ.