6 грудня 2023 року відбулося онлайн-засідання ОМО заступників директора з навчально-методичної роботи, у роботі якого взяв участь заступник директора коледжу з навчальної роботи Іван Гаврилов.

Відповідно до програми розглядалися наступні питання: принципи та підходи до перевірки дотримання академічної доброчесності в курсових роботах; правові та нормативні новації у сфері фахової передвищої освіти у 2023 році.

image1

image2

Учасникам засідання було запропоновано ознайомитися із досвідом ВСП «Сумський фаховий коледж СНАУ» щодо реалізації принципів та підходів до перевірки курсових робіт на дотримання академічної доброчесності.

image3

На засіданні також порушувалося питання новоприйнятих актів нормативно-правового регулювання щодо забезпечення якості фахової передвищої освіти у 2023 році.

image4