28 листопада 2023 студентський актив коледжу у складі: Аліни Маслової, голови студентської ради коледжу, Аліни Лахно, очільника сектору організації дозвілля і культмасової роботи студентської ради коледжу, Тетяни Гапонько, очільника ПК студентів коледжу, Олександри Баловнєвої, Марії Лахно та Валерії Гавриленко взяли участь у міському молодіжному заході «Громада для молоді».

20231128 225329

Учасники заходу зустрілися із заступником начальника управління – начальника відділу у справах молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА Анною Гребенюк, яка розповіла про можливості залучення додаткових фінансових ресурсів у громаду для молоді, про сучасні реалії проведення молодіжних заходів в умовах війни.

Олександр Нікітченко, начальник відділу молоді та спорту Глухівської міської ради, розповів про локальні виклики Глухівської громади (ініціативність молоді, фінансування).

Начальник відділу організації дозвілля молоді КУ «Молодіжний центр «Романтика» Сумської міської ради Вікторія Стома провела стимуляційну гру «Вибір за тобою».

20231128 22522320231128 22541520231128 225458