22 листопада 2023 року здобувачі освіти випускних груп – 41 ДО й 41 ФВ – відділення дошкільної і середньої освіти зустрілися з представниками колективу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка. Ішлося про подальше навчання за бакалаврським рівнем вищої освіти.
3 1
    Декан факультету дошкільної освіти Інна Куліш ознайомила випускників коледжу з освітніми програмами, за якими вони зможуть навчатися в університеті; розповіла про особливості освітньо-виховного процесу на факультеті.
    Відповідальний секретар приймальної комісії Дмитро Марєєв надав студентам  інформацію щодо вступу й правильності подання документів до приймальної комісії вишу.
    Всі присутні на цій зустрічі мали змогу отримати відповіді на запитання, що їх цікавили.