З 13 по 19 листопада 2023 року, на виконання листа Відокремленого підрозділу «Київська міжрегіональна філія» Українського науково-дослідного інституту медицини транспорту Міністерства охорони здоров’я України від 01.11.2023 № 246/15, у коледжі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.

Відповідно до Плану 2-го етапу всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху учасники освітнього процесу закладу освіти долучилися до заходів.

Гостьова лекція для здобувачів освіти Глухівського НПУ ім. О. Довженка.

Зустріч-лекторій з представниками Національної поліції України на тему «Дотримання правил дорожнього руху».

Круглий стіл з нагоди початку проведення 2-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху в Україні за участю представників профільних державних відомств та структур, фахівців транспортної галузі, громадськості.

Відкриття виставки фоторобіт «Молодь за безпеку дорожнього руху» VI Всеукраїнського конкурсу в рамках проєкту «Безпечна країна».

Єдиний національний урок на тему «Безпечна дорога додому» в рамках національного проєкту «Безпечна країна».

Інструктажі для водіїв транспортних засобів та майстрів з практичного водіння щодо попередження дорожньо-транспортних пригод, дотримання учасниками дорожнього руху безпеки перевезень пасажирів і вантажів тощо.