З 23 жовтня 2023 р. по 10 листопада 2023 р. здобувачі освіти ІІІ курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта в дистанційному режимі проходили навчальну практику (спостереження в групах дітей раннього віку).

З метою підведення підсумків проходження практики 16 листопада 2023 року була проведена підсумкова конференція. Завідувач відділення дошкільної і середньої освіти Людмила Капелько привітала студентів із закінченням практичного навчання. Керівник практики Олена Карась відзначили, що практиканти, успішно виконали всі завдання навчальної практики, підтвердили належний рівень теоретичних знань, значно підвищили рівень практичних компетентностей фахівця, виявили ініціативність, відповідальність та креативність. Майбутні вихователі ЗДО прозвітували про виконані завдання, поділилися враженнями про здобуті уміння й навички.

Навчальна практика була організована таким чином, щоб студенти в дистанційному режимі мали змогу закріпити знання, здобуті в процесі вивчення теоретичних курсів психології, педагогіки, а також сформувати вміння і навички підготовки конспектів режимних процесів, різних видів діяльності дітей раннього дошкільного віку. Учасники заходу підсумували результати практики, обговорили проблеми організації процесу залучення студентів до самостійної творчої педагогічної діяльності в умовах, оптимально наближених до роботи за фахом.