17 листопада – Міжнародний день студентів. З нагоди свята, студенти, які беруть активну участь в громадському житті коледжу, долучаються до проведення загальноколеджних заходів та в Центрі розвитку дитини, мають особисті досягнення, були відзначені нагородами.

Директор закладу освіти Ірина Бояринова вручила подяки: Єлизаветі Нікішиній (41ДО), Дар‘ї Гордієнко (41ДО), Марині Милютіній (41ДО), Наргізі Мурсаловій (41ДО) Альбіні Мирсаловій (41ДО), Аліні Масловій (31ДО), Сніжані Артеменко (21ДО), Олександра Балавнєвій (21ДО), Валерії Гавриленко (21ДО), Аліні Гордієнко (21ДО), Аліні Громак (21ДО), Вікторії Карпенко (21ДО), Марії Лахно (21ДО), Вікторії Шум (11ДО).

Студенти коледжу брали участь в загальноуніверситетському конкурсі «Студент року – 2023». Андрій Мороз (31ФВ) став переможцем в номінації «Спортивна робота». Подяки за участь в конкурсі отримали студенти: Оксана Тупик (12ТПС) – «Волонтерська робота», Дар‘я Гордієнко (41ДО) – «Громадська робота», Аліна Гордієнко (21ДО) – «Навчальна робота», Єлизавета Нікішина (41ДО) – «Студент-практикант року».

Після урочистої частини було чаювання. Координатор студентського самоврядування та практичний психолог закладу освіти Ольга Капоріна провела зі студентами техніки на стабілізацію емоційного стану.

Вітаємо наших студентів та бажаємо подальших успіхів.