15 листопада 2023 року відбулося онлайн-засідання ОМО завідувачів відділень, у роботі якого взяли участь завідувач відділення дошкільної і середньої освіти Людмила Капелько, завідувач відділення професійної освіти Сергій Шилко.

Згідно з програмою засідання було обговорено наступні питання:

«Робота зі студентським самоврядуванням щодо упровадження академічної доброчесності» (доповідач: Вікторія Фабіанська, завідувач навчально-методичної лабораторії, к.е.н., викладач спеціальних дисциплін Вінницького технічного фахового коледжу); «Упровадження академічної доброчесності в ЗФПО Сумської області» (доповідач: Алла Рябуха, начальник управління державної служби якості освіти в Сумській області); «Планування та напрямок роботи завідувачів відділень з питань підготовки до акредитації» (доповідач: Валентина Вернигора, завідувач відділення Вінницького технічного фахового коледжу).