У коледжі відбувся І етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, де взяли участь 10 здобувачів освіти І курсу й 10 – ІІ курсу, які навчаються за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра.

Конкурсні завдання було розроблено з урахуванням знань студентів з орфографії, лексики, морфології, синтаксису, пунктуації та стилістики, а також структури власного висловлення.

Для проведення Конкурсу було сформовано оргкомітет. Зоя Туряниця (голова журі); Олена Усок (секретар) й Оксана Сорока (член журі), перевіривши роботи, визначили переможців.

1 місце посіла Тетяна Гапонько, студентка І курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта, та Аліна Гордієнко, студентка ІІ курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта.

Вітаємо дівчат з перемогою та бажаємо успішно виконати творчі завдання на ІІ етапі Конкурсу, що відбудеться в грудні 2023 р.