09 листопада 2023 року викладачі української мови і літератури Олена Усок й Оксана Сорока провели відкриття ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка зі студентами І і ІІ курсів.

Здобувачі освіти із зацікавленням слухали про те, що за сучасну українську літературну мову ми дякуємо Кобзареві. Саме він її вдосконалив – розвинув словниковий склад й утвердив граматичну норму, що стала взірцем не лише для письменства, а й театру, преси тощо.

Викладачі порадили конкурсантам згадати творчість Шевченка й креативно подумати. А головне – бути оптимістами й вірити в щасливе майбутнє Української держави, про яку мріяв і писав у творах Кобзар.

Наприкінці заходу педагоги  продемонстрували мотиваційний відеоролик «Борітеся – поборете!» і побажали конкурсантам успіхів.