10 листопада 2023 року, відповідно до розпорядження № 247 від «Про технологічну практику», для студентів ІІІ курсу спеціальності 015.37 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології) у дистанційному режимі пройшла настановча конференція з технологічної практики.

Конференцію організували та провели керівник практики Неля Геращенко та завідувач навчально-виробничими практиками Марина Кривошей.

Неля Геращенко ознайомила здобувачів освіти із завданнями, змістом, планом практики, вимогами щодо оформлення звітної документації. Завідувач навчально-виробничої практики побажала студентам належним чином виконати програму технологічної практики та реалізувати на практиці отримані теоретичні знання.