08 листопада 2023 року відбулася профорієнтаційна зустріч представників коледжу з учнями випускного курсу Прилуцького професійного ліцею, які здобувають професію «Швачка».

Screenshot 28

З учнями ліцею спілкувалися заступник директора з НВР Зоя Туряниця, завідувач відділення професійної освіти Сергій Шилко, викладач коледжу, керівник групи розробників ОПП Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості Тетяна Бикова, викладач Наталія Решетняк.

Учням було презентовано умови вступу та переваги навчання в Коледжі за спеціальністю 015.36 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості), можливості реалізації індивідуальної освітньої траєкторії за ступеневою освітою. Потенційні вступники отримали відповіді на питання, що їх турбують та переконалися у розширенні можливостей за умови здобуття фахової передвищої освіти. Дружня атмосфера зустрічі сприяла посиленню співпраці між педагогами та здобувачами освіти обох закладів у найближчій перспективі.

Screenshot 27