03 листопада 2023 року в режимі онлайн відбулася підсумкова конференція з педагогічної практики (пробні заняття) в здобувачів освіти ІІ курсу спеціальності 015.36 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості), що проходилася на базі Коледжу з 16 жовтня по 27 жовтня 2023 року.

Screenshot 2023 11 03 14 37 14 845 lockscreen

Учасники заходу підсумували результати педагогічної практики, обговорили проблеми організації процесу залучення студентів до самостійної творчої педагогічної діяльності в умовах, оптимально наближених до роботи за фахом, обмінялися враженнями. Керівник практики та методисти відзначили, що практиканти, успішно виконавши всі завдання педагогічної практики, підтвердили належний рівень теоретичних знань, значно підвищили рівень практичних компетентностей фахівця, виявили ініціативність, відповідальність та креативність.

Screenshot 2023 11 03 14 36 50 410 lockscreen