31 жовтня викладачі коледжу Людмила Капелько, Олена Карась, Ірина Скрипник, Марина Залюбівець та Тетяна Біліченко разом зі студентами спеціальності 012 Дошкільна освіта взяли участь в онлайн-презентації програми соціально-емоційного розвитку й навчання «Peppy Pals» від the LEGO Foundation.

Регіональний представник Ольга Гончаренко ознайомила учасників зустрічі з метою програми, основними її ресурсами, наголосила на важливості соціально-емоційного розвитку й навчання дітей дошкільного віку, презентувала 5 основ соціально-емоційного навчання: самоконтроль, самоусвідомлення, суспільна свідомість, соціальні навички, відповідальне прийняття рішень.

Мета програми «Веселі Друзі» — допомогти педагогам, батькам і насамперед дітям краще розуміти власні емоції, розпізнавати їх та керувати ними, що допомагатиме налагоджувати соціальну взаємодію одне з одним і дорослими.

Презентована програма Peppy Pals «Веселі друзі» включає такі ресурси:

- цикл із 16 мультфільмів та книг про п’ятьох друзів-тварин;

- запитання для обговорення до кожної із 16 історій;

- набір із 5 м’яких іграшок;

- 27 карток із назвами емоцій;

- безкоштовний мобільний ігровий застосунок «Веселі друзі»;

- збірка активностей «Соціальне-емоційне навчання з веселими друзями»;

- розмальовки та дипломи;

- путівник-порадник щодо імплементації програми в освітньому процесі.

Отримані теоретичні та практичні знання викладачі, зосібна Марина Залюбівець та Олена Карась, будуть застосовувати під час занять із спецкурсу «Навчання через гру», що впроваджується в освітньому процесі нашого коледжу в рамках співпраці з the LEGO Foundation.

Бажаємо успіхів!