02 листопада заступник директора з навчально-виховної роботи Зоя Туряниця та керівник фізичного виховання коледжу Ігор Москаленко взяли участь у Всеукраїнській онлайн-нараді, що проводилася Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН України з метою впровадження інноваційних підходів у залученні студентської молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом та різних видів рухової активності, мотивації до здорового способу життя.

Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко презентував Стратегію розвитку фізичного виховання та спорту здобувачів освіти та Регламент проведення спортивних ігор України серед студентів закладів фахової передвищої освіти.

Заняття фізичною культурою та спортом – запорука здоров‘я.