З метою активної підготовки до проходження педагогічної практики 27 жовтня 2023 року була проведена настановча конференція для студентів 41 ФВ групи спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура). Відповідно до розпорядження №230 від 24.10.2023 ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» студенти будуть проходити практику дистанційно.

photo 2023 10 31 10 09 45

У конференції взяли участь: завідувач навчально-виробничої практики Кривошей М.О., керівник практики Москаленко І.М., методисти – Кучер І.В., Залюбівець М.В. та консультант з психології – Богуца Ю.М. Із настановчими рекомендаціями виступив керівник практики Ігор Москаленко, який ознайомив здобувачів освіти із завданнями, змістом, планом практики, вимогами до оформлення документації. Завідувач навчально-виробничої практики Кривошей М.О. висловила сподівання, що студенти зуміють закріпити на практиці теоретичні знання, здобуті в процесі вивчення теоретичних курсів психології, педагогіки, фахових методик, відчують переваги обраної професії.

Бажаємо студентам IV курсу належним чином виконати програму практики, метою якої є забезпечення максимально продуктивної та цілісної підготовки майбутніх фахівців.

photo 2023 10 31 10 09 45 2