Kolledge 1

Гаркавина Сергій Михайлович

(Викладач фізичної культури, Майстер спорту України з панкратіону)

Дата й місце народження:14 травня1993року, с.Обложки Глухівського району Сумської області, Україна
Освіта:
2010–2015 рр. – Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка (спеціальність «Фізичне виховання»)
2014–2015 рр. – Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка (магістр із фізичного виховання)
Трудовадіяльність:
2015–2023 рр. – ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О.Довженка», викладач фізичної культури й фахових дисциплін.
Напрям наукових досліджень:
Тема, над якою працює: Індивідуальний підхід у формуванні здорового способу життя здобувачів фахової передвищої освіти
Кількість науково-методичних публікацій 11
Керівництво студентською проблемною групою «Фізичне виховання та спорт»
Член обласного методичного об’єднання викладачів фізичного виховання
Основні навчальні дисципліни: фізична культура й фахові дисципліни