Kolledge 1

01 лютого волонтери з числа студентиIII курсу ВСП«Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» спеціальності 012 Дошкільна освіта під керівництво викладача Ірини Скрипник організували та провели благодійну акцію «Добро починається з тебе». Подарували вихованцям реабілітаційного центру іграшки, розвиваючі ігри та книжки.

Мета акції: дарувати дітям радість спілкування, турботу та увагу, виховувати у молоді милосердя, доброту, чуйність, небайдужість до чужого болю, готовність підтримати у важку хвилину, популяризація молодіжних благодійних ініціатив, підтримка соціально-активної студентської молоді.

Проведення зазначеної акції вже стало традицією, молодь активно, з цікавістю бере участь в цьому заході. Ця благодійна акція об’єднує український народ та наповнює наші серця добротою та турботою про інших.

Ми вдячні всім небайдужим, хто долучився до цієї важливої справи, адже кожна дитина має право бути здоровою та щасливою.