Kolledge 1

Складання іспитів завжди поєднане зі страхом, підвищеним нервовим навантаженням. З метою формування психологічної готовності до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), профілактики стресових станів, підвищення рівня обізнаності щодо підготовки до ЗНО практичний психолог професійно-педагогічного коледжу Світлана Крученко провела групову консультацію для студентів 21 ФВ групи.

P2120010

У ході консультаційної роботи були вироблені правила підготовки до ЗНО. Для створення ситуації успіху на ЗНО та подолання невпевненості у собі, практичний психолог запропонувала кілька прийомів, за допомогою яких можна краще запам'ятати навчальний матеріал, разом із студентами, визначились, як раціонально організовувати власну діяльність та який найкращий режим роботи для підготовки до іспитів, дізналися, які продукти харчування активізують розумову діяльність.

Щоб мінімізувати негативний вплив стресу, пов'язаного з іспитами Світлана Крученко надала рекомендації стосовно допомоги студентамуцей період.

P2120005