Skip to main content

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ: СТУДЕНТ КОЛЕДЖУ СЕРГІЙ КОЛОСОВСЬКИЙ — ПРИЗЕР МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ЕСЕ «МІЙ ШЕВЧЕНКО»

09 Червня 2025

Сергій Колосовський, здобувач освіти 11Тр групи спеціальності 015 «Професійна освіта», спеціалізації 015.38 «Професійна освіта (Транспорт), під керівництвом викладача української мови та літератури Оксани Сороки, посів ІІІ місце у категорії здобувачів фахової передвищої освіти в щорічному Міжнародному конкурсі есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко».

Конкурс проводиться за ініціативи громадської організації «Інноваційні обрії України». Його мета — популяризація творчої спадщини Тараса Шевченка, актуалізація пам’яті про Кобзаря як символа української духовності, утвердження його морально-етичних заповідей у свідомості сучасної молоді, патріотичне виховання, розвиток інтелектуального потенціалу України, а також підтримка творчо обдарованих студентів та їхніх наставників.

Загальна тема конкурсу передбачала особистісне осмислення постаті Тараса Шевченка та його ролі в сучасному житті українців. У своєму есе Сергій розкрив глибину впливу поета на формування національної свідомості, зумівши поєднати традиційне сприйняття Шевченкового слова з актуальними викликами сьогодення.

Висловлюємо щирі вітання Сергію та його викладачці з гідним досягненням! Бажаємо творчого натхнення, подальших перемог і віри в силу українського слова!

Skip to PDF content
Skip to PDF content