ollege Name3

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Голові приймальної комісії

Відокремленого структурного підрозділу «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка»

Ребченку О.М.

Іванова Івана Івановича

вул. Шевченка, б.102, кв.14,

м. Глухів, Шосткинський район,

Сумська обл., 41400

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

тел. 095123456

 

Шановний Олександре Мефодійовичу!

Звертаюся до Вас із проханням розглянути мій мотиваційний лист та сподіваюся на позитивне рішення щодо мого зарахування на навчання за спеціальністю 015 Професійна освіта, спеціалізація 015.37 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології); на відділення професійної освіти.

Цього року я завершив навчання у Глухівській загальноосвітній школі №6 і, поміркувавши над своїм майбутнім, зрозумів, що найбільше зацікавлення в мене викликає спеціальність 015 Професійна освіта, спеціалізація 015.37 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології). Отримавши професію, я дуже хочу працювати в цьому напрямку. А особливу увагу привертають до себе такі сфери професійної діяльності як механік та налагоджувальник сільськогосподарських машин і тракторів. У майбутньому прагну, набувши професійних навичок, бути корисним у розвитку сільського господарства України. Змалку слідкував за дідусем, який працював механіком, бо мене дуже цікавило все, що стосується сільськогосподарських машин. Вони захопили мене.

Моє рішення вступати до ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» є обґрунтованим та зваженим, оскільки це є кращий заклад освіти даного спрямування у нашій громаді та регіоні. Викладацький склад викликає довіру та повагу. Коледж надає великі можливості для росту професійних навичок.

Саме тому я прийшов до висновку, що ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» є найкращим закладом для реалізації мого потенціалу.

Хотілося б відзначити свої сильні сторони: відповідальний, самостійний і комунікабельний. Обіцяю бути гідним членом студентського колективу.

Дуже дякую, що розглянули мою заяву. З нетерпінням чекаю схвального рішення щодо вступу мене Відокремленого структурного підрозділу «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка».

30 червня 2022 року                                                                                      ______________ Іван ІВАНОВ

Примітка

Цей приклад наведений для ознайомлення із загальними принципами написання мотиваційного листа. Не копіюйте текст цього листа і не використовуйте його при вступі до закладу фахової передвищої освіти. Пам’ятайте, що успішний мотиваційний лист це завжди ваша особиста історія, що розповідає саме про вас та відображає вашу зацікавленість у вступі на ту чи іншу спеціальність закладу фахової передвищої освіти.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru