joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Туряниця Зоя Василівна

Туряниця  

     

Туряниця Зоя Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Відокремленого структурного підрозділу "Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка".

     Народилась 15 жовтня 1966 року в м. Ура-Тюбе в Таджикистані.

       З 1984 по 1988 рік навчалась у Глухівському державному педагогічному інституті ім. С.М. Сергєєва-Ценського за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання», після закінчення якого отримала кваліфікацію учителя початкових класів.

     З 1994 по 1997 рік навчалась у Сумському державному педагогічному інституті ім. А.С. Макаренка за спеціальністю «Українська мові і література», після закінчення якого отримала кваліфікацію вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури.

     Свою трудову діяльність розпочала в 1988 році учителем української мови та літератури Охромієвицької середньої школи Корюківського району.

     З 1993 р. по 2002 р. працювала учителем української мови та літератури в загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 2-ліцей м. Глухова Сумської області.

     З 2002 р. працює у Професійно-педагогічному коледжі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи. Викладає дисципліни: українська мова та література, українська мова за професійним спрямуванням, організація та методика професійного навчання, організація та методика виховної роботи.

      Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «викладач-методист». Кандидат педагогічних наук. Нагороджена знаком "Відмінник освіти".

     З вересня 2008 р. по червень 2012 р. навчалася в аспірантурі Інституту професійно-технічної освіти НАПН України за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

     3 липня 2017 року захистила дисертацію «Формування у майбутніх майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів аграрного профілю готовності до професійного самовдосконалення» за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

      Нагороджена Почесною грамотою МОН України в 2009 році.

      Має 20 публікацій: 6 статей опубліковано у провідних фахових виданнях (1 в електронному), 2 статті у періодичних виданнях іноземної держави; 10 статей і тез у збірниках наукових праць і матеріалах конференцій, 2 – методичних рекомендацій: «Методичні рекомендації до організації та проведення педагогічного подіуму» (у співавторстві), «Формування готовності до професійногосамовдосконалення в майбутніх майстрів виробничогонавчання ПТНЗ аграрного профілю».

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru