Професійно-педагогічний коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Туряниця Зоя Василівна

Туряница2 

     Туряниця Зоя Василівна, заступник директора з навчальної роботи Відокремленого структурного підрозділу "Професійно-педагогічного фахового коледжу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

     Народилась 15 жовтня 1966 року в м. Ура-Тюбе в Таджикистані.

       З 1984 по 1988 рік навчалась у Глухівському державному педагогічному інституті ім. С.М. Сергєєва-Ценського за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання», після закінчення якого отримала кваліфікацію учителя початкових класів.

     З 1994 по 1997 рік навчалась у Сумському державному педагогічному інституті ім. А.С. Макаренка за спеціальністю «Українська мові і література», після закінчення якого отримала кваліфікацію вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури.

     Свою трудову діяльність розпочала в 1988 році учителем української мови та літератури Охромієвицької середньої школи Корюківського району.

     З 1993 р. по 2002 р. працювала учителем української мови та літератури в загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 2-ліцей м. Глухова Сумської області.

     З 2002 р. по даний час працює у Професійно-педагогічному коледжі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи. Викладала дисципліни: українська мова та література, українська мова за професійним спрямуванням, організація та методика професійного навчання, організація та методика виховної роботи.

     Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший викладач». Кандидат педагогічних наук.

     З вересня 2008 р. по червень 2012 р. навчалася в аспірантурі Інституту професійно-технічної освіти НАПН України за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

     3 липня 2017 року захистила дисертацію «Формування у майбутніх майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів аграрного профілю готовності до професійного самовдосконалення» за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

     Нагороджена Почесною грамотою МОН України в 2009 році.

     Має 20 публікацій: 6 статей опубліковано у провідних фахових виданнях (1 в електронному), 2 статті у періодичних виданнях іноземної держави; 10 статей і тез у збірниках наукових праць і матеріалах конференцій, 2 – методичних рекомендацій: «Методичні рекомендації до організації та проведення педагогічного подіуму» (у співавторстві), «Формування готовності до професійногосамовдосконалення в майбутніх майстрів виробничогонавчання ПТНЗ аграрного профілю».

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru