ВСП "Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка"

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

rebchenko 1                      Шановні друзі, вступники, здобувачі освіти, батьки, колеги!

Вітаю Вас на сайті Відокремленого структурного підрозділу "Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка"!

Наш освітній заклад працює на педагогічній ниві з 2002 року, має славну історію і глибокі традиції, які ми підтримуємо і збагачуємо.

У сучасних умовах концепція діяльності закладу освіти залежить від педагогічних та технічних інновацій і можливостей упровадження їх у освітній процес.

Наш коледж утверджує у своїй практиці інноваційні технології навчання й виховання молоді, працює над формуванням професійної компетентності майбутнього фахівця, людини високої культури, здатної до творчої праці, професійного розвитку. ВСП "Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка" намагається йти в ногу з часом, поповнювати ринок праці конкурентоспроможними та освіченими спеціалістами.

Ми по праву пишаємося своєю історією та традиціями. У нас завжди працювали і працюють люди, які дійсно люблять ту справу, якою займаються. Колектив коледжу дуже мобільний, швидко реагує на зміни, що відбуваються в суспільному житті країни. І саме тому це дає нам можливість ліцензувати нові спеціальності, вдосконалювати педагогічні технології та матеріально-технічну базу.

Гордістю нашого освітнього закладу сьогодні є наші студенти, які прославляють коледж на конкурсах, фестивалях, спортивних змаганнях, що свідчить про системну, ґрунтовну, всебічну роботу та постійну підтримку студентської молоді.

Ми запрошуємо на навчання всіх, хто хоче отримати якісну освіту і яскраве студентське життя! Я впевнений, що обравши наш коледж, ви не пошкодуєте!

З повагою директор     Ребченко Олександр Мефодійович 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru