Kolledge 1

Упродовж усього свого існування Україна відстоювала право на волю та незалежність. Сто два роки тому відбулась одна з найтрагічніших подій в історії: бій під Крутами, де полягло 300 українських студентів, ставши на захист Києва від наступу більшовиків.

DSC 0002

Із метою формування якостей громадянина – патріота України, захисника Вітчизни на основі національних, культурно-історичних і військових традицій; збереження пам'яті про військову славу України, її героїв; сприяння зацікавленості молоді у вивченні історичної спадщини своєї Батьківщини 27 січня було проведено урок пам’яті «Трагедія Крут: крізь призму минулого і сучасного».

DSC 0010

Захід підготувала викладач англійської мови коледжу Тетяна Дворянова. Тематичну виставку літератури презентувала завідуюча читальною залою Глухівської центральної районної бібліотеки Ніна Шубнікова.

DSC 0012

Керівник Громадської організації «ГЛУХІВСЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ КЛУБ МУЖНІСТЬ» Кирило Ященко, інструктори з військово-тактичної підготовки Юрій Матюхін та Ігор Тищенко та їхні вихованці презентували проєкт військово-тактичного спрямування «Школа мужності». Під час виступу запрошені продемонстрували зразки одностроїв спецпідрозділів, засоби індивідуального захисту (бронежилети, каски, тактичні окуляри тощо), презентували макети зброї. Практично показали надання домедичної допомоги, тактичне переміщення зі зброєю у «двійках» («трійках»), відпрацювання захисту-оборони віп-особи.

DSC 0040

DSC 0051