Kolledge 1

22 січня Україна святкувала День Соборності, більше ста років тому, у 1919 році, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).P1220007

Здобувачі вищої освіти та викладачі професійно-педагогічного коледжу долучилися до святкування цієї визначної дати в історії нашої держави. Викладач іноземної мови Олена Карась провела урок патріотизму «І обнялися береги одного, вічного народу». До святкування долучилися не лише студенти навчального закладу, а й викладачі та співробітники коледжу, також було запрошено працівників Глухівської центральної районної бібліотеки, які допомогли в організації тематичної виставки літератури «Соборність України. Естафета поколінь: від діда до прадіда». Під час проведеного заходу присутні переглянули документальний фільм «Злука. День соборності України (з циклу Перемоги України)» та взяли участь у тематичній вікторині. На завершення усі присутні отримали жовто-блакитні сердечка, на яких мали змогу написати побажання та теплі слова для нашої країни.

P1220008

P1220010