Kolledge 1

З нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом (1 грудня) 2 грудня у професійно-педагогічному коледжі пройшли заходи: акція «Червона стрічка» (організувала практичний психолог Ольга Капоріна); вікторина «Що треба знати про СНІД?» (провела практичний психолог Ольга Капоріна), виставка студентських малюнків «Ми – проти СНІДу!» (організувала викладач Людмила Буц), інформаційна година «Шляхи зараження СНІДом» (зі студентами спілкувалися: фахівець із соціальної роботи відділення соціальної роботи для сім?ї, дітей і молоді територіального центру Глухівської міської ради Олена Муха, лікар-дерматолог Глухівської ЦРЛ Неля Тарасюк, викладач професійно-педагогічного коледжу Людмила Буц, заступник директора з НВР професійно-педагогічного коледжу Зоя Туряниця, працівники КЗ «Глухівська центральна районна бібліотека» Ніна Шубнікова та Людмила Бут).

PC020009

PC020012