Usok O V
 Усок Олена Вячеславівна
(Викладач української мови та літератури)

ORCID: 0000-0003-4986-5948
Дата й місце народження: 14 травня 1976 року, м. Глухів Сумської області, Україна
Освіта:
1993–1998 рр. Глухівський державний педагогічний інститут ім. С.М. Сергєєва-Ценського (спеціальність «Початкове навчання та українська мова і література»)
2015–2016 рр. Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка (магістратура, спеціальність «Українська мова і література»)
Трудова діяльність:
1999–2022 рр. ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка», викладач української мови та літератури
Напрям наукових досліджень:
Тема, над якою працює: Розвиток і вдосконалення творчого мислення на заняттях словесності
Кількість науково-методичних публікацій 20
Керівництво студентською проблемною групою «Майстерня живого слова»
Член обласного методичного об’єднання викладачів гуманітарних дисциплін
Основні навчальні дисципліни: українська мова, українська література, українська мова (за професійним спрямуванням)