Karas O D
Карась Олена Дмитрівна
(Викладач фахових дисциплін)

ORCID: 0000-0001-7192-9835
Дата й місце народження: 15 вересня 1988року, м. Глухів Сумської області, Україна
Освіта:
2005–2010 рр. Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка (спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова і література (англійська) та українська мова і література»)
2012–2013 рр. Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка (магістратура, спеціальність «Українська мова і література»)
2015–2016рр. Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка (магістратура, спеціальність «Дошкільна освіта»)
2018–2022рр. аспірантура Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка (спеціальність 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями))
Трудова діяльність:
2013–2022 рр. ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка», викладач фахових дисциплін
Напрям наукових досліджень:
Тема, над якою працює: Мовленнєва культура сучасних здобувачів освіти як невід'ємний складник їхньої професійної культури
Кількість науково-методичних публікацій 25
Дисертаційна робота:Формування мовленнєвої культури майбутніх бакалаврів професійного навчання з документознавства у фаховій підготовці
Керівництво студентською проблемною групою «Мовленнєва культура сучасних здобувачів освіти»
Член обласного методичного об’єднання викладачів іноземної мови
Член обласного методичного об’єднання викладачів гуманітарних дисциплін
Основні навчальні дисципліни: іноземна мова (за професійним спрямуванням), українська мова (за професійним спрямуванням), дитяча психологія, методика розвитку мовлення і навчання елементів грамоти, література для дітей дошкільного віку, культура мовлення і практикум з виразного читання