Bilichenko T M
Біліченко Тетяна Михайлівна
(Голова циклової комісії професійно-педагогічної підготовки, викладач фахових дисциплін)

ORCID: 0000-0002-6448-3473
Дата й місце народження: 06 грудня 1977 року, с. Камінь Кролевецького району Сумської області, Україна
Освіта:
19982003 рр. Глухівський державний педагогічний університет(спеціальність «Початкове навчання»)
2016–2020 рр. аспірантура Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка (спеціальність 011 Освітні, педагогічні науки)
Трудова діяльність:
1997–2003 рр. ЗОШ І–ІІІ ступенів с. Камінь Кролевецького р-ну, старша піонервожата
2004–2022 рр. Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, викладач фахових дисциплін
Напрям наукових досліджень:
Тема, над якою працює: Формування професійно-педагогічних компетентностей студентів під час вивчення педагогічних дисциплін
Кількість науково-методичних публікацій 17
Дисертаційна робота: Проблеми початкової математичної освіти у спадщині М.В. Богдановича (1925–2006 рр.)
Керівництво студентським науковим гуртком «Педагогічний пошук»
Член Громадської організації «Міжнародна фундація науковців та освітян» (посвідчення № ЕS1112)
Основні навчальні дисципліни: вступ до спеціальності, загальна педагогіка, педагогіка, основи педагогічної майстерності