ВСП "Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка"

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Циклові комісії

  • Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін

-    Голова комісії Решетняк Наталія Валеріївна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач предмету «Хімія»;

-          Буц Людмила Вікторівна – спеціаліст І категорії, викладач предметів «Біологія», «Екологія», «Захист України (дівчата)»;

-          Грибенко Олександр Миколайович – кандидат історичних наук, спеціаліст вищої категорії, викладач предметів «Всесвітня історія», «Громадянська освіта»;

-          Дворянова Тетяна Олександрівна – спеціаліст І категорії, викладач предмету «Іноземна мова (англійська)»;

-          Дехтярьова Світлана Василівна – спеціаліст І категорії, викладач предмету «Інформатика»;

-          Залюбівець Марина Вікторівна – спеціаліст вищої категорії, викладач предмету «Фізична культура»;

-          Ковальова Ольга Іванівна – спеціаліст І категорії , викладач предмету «Математика»;

-          Корзюкова Людмила Петрівна – спеціаліст вищої категорії, викладач предметів «Українська мова», «Українська література», «Іноземна мова (англійська)»;

-          Москаленко Ігор Миколайович – спеціаліст вищої категорії, викладач предмету «Фізична культура»;

-          Сидоренко Оксана Миколаївна – спеціаліст вищої категорії викладач предметів «Історія України», «Всесвітня історія», «Громадянська освіта»;

-          Сорока Оксана Леонідівна – спеціаліст вищої категорії , викладач предметів «Українська мова», «Українська література», «Зарубіжна література»;

-          Усок Олена В’ячеславівна – спеціаліст вищої категорії , викладач предметів «Українська мова», «Українська література»;

-          Федотенко Людмила Григорівна – спеціаліст вищої категорії, викладач предмету «Іноземна мова (англійська)»;

-          Синиця Дмитро Олександрович – спеціаліст І категорії, викладач предмету «Захист України (юнаки)»;

-          Приходько Наталія Анатоліївна – спеціаліст вищої категорії, викладач предметів «Географія», «Біологія і екологія»;

-          Сорока Валерій Вікторович – спеціаліст І категорії, викладач предмету «Фізика і астрономія»;

-          Гаврилов Іван Петрович – спеціаліст вищої категорії, викладач предмету «Фізика і астрономія» .

  • Циклова комісія гуманітарних дисциплін

-          Голова комісії – Федотенко Людмила Григорівна – спеціаліст вищої категорії , викладач предмету «Іноземна мова (за професійним спрямуванням)», «Методика навчання дітей іноземній мові»;

-          Дворянова Тетяна Олександрівна – спеціаліст І категорії, викладач дисциплін «Іноземна мова (за проф. спрямуванням)», «Практичний курс іноземної мови», «Література для дітей іноземною мовою»;

-          Корзюкова Людмила Петрівна – спеціаліст вищої категорії, викладач дисциплін «Іноземна мова (за професійним спрямуванням)», «Українська мова (за професійним спрямуванням)», «Граматика іноземної мови»;

-          Сорока Оксана Леонідівна – спеціаліст вищої категорії , викладач дисциплін «Українська мова (за професійним спрямуванням)», «Культура мовлення і практикум виразного читання»;

-          Усок Олена В’ячеславівна – спеціаліст вищої категорії , викладач дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)»;

-          Карась Олена Дмитрівна – спеціаліст ІІ категорії, викладач дисциплін «Іноземна мова (за професійним спрямуванням)», «Етика ділового спілкування»;

-          Кривошей Марина Олександрівна – спеціаліст, викладач дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням».

  • Циклова комісія соціальних та економічних дисциплін

-          Голова – Земка Оксана Валеріївна – кандидат педагогічних наук, спеціаліст вищої категорії, викладач дисциплін «Економіка і організація виробництва», «Основи педмайстерності», «Основи науково-педагогічних досліджень»;

-          Грибенко Олександр Миколайович – кандидат історичних наук, спеціаліст вищої категорії, викладач дисциплін «Всесвітня історія», «Громадянська освіта»;

-          Сидоренко Оксана Миколаївна – спеціаліст вищої категорії викладач дисципліни «Історія України»;

-          Колтакова Мілана Юріївна – спеціаліст І категорії, викладач дисциплін «Банківські операції», «Фінанси», «Фінанси підприємства», «Страхові послуги», «Ринок цінних паперів», «Казначейська справа»;

-          Чмирков Микола Юрійович – спеціаліст І категорії , викладач дисципліни «Соціологія»;

-          Ювченко Тетяна Михайлівна – спеціаліст І категорії, викладач дисциплін «Культурологія», «Організація та методика виховної роботи», «Співи і музична література».

  • Циклова комісія професійної освіти

-          Голова – Горєлий Руслан Петрович – спеціаліст вищої категорії, викладач дисциплін «Правила дорожнього руху», «Основи керування автомобілем», «Автомобілі і транспортні засоби», «Будова автомобіля»;

-          Туряниця Зоя Василівна – кандидат педагогічних наук, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач дисциплін «Організація та методики професійного навчання», «Організація та методика виховної роботи»;

-          Геращенко Неля Миколаївна – спеціаліст вищої категорії, викладач дисциплін «Організація та методика професійного навчання», «Технологія виробництва і переробка продуктів сільського господарства»;

-          Сєврюкова Валентина Єгорівна – спеціаліст вищої категорії, викладач дисциплін «Технологія швейного виробництва», «Матеріалознавство», «Конструювання та моделювання одягу»;

-          Ребченко Олександр Мефодійович – спеціаліст І категорії, викладач дисципліни «Електрообладнання транспортних засобів»;

-          Шилко Сергій Олексійович – спеціаліст вищої категорії, викладач дисциплін«Ремонт сільськогосподарських машин», «Трактори»;

-          Шутко Олександр Георгійович – спеціаліст ІІ категорії, викладач дисциплін «Машини для виробництва та переробки продуктів сільського господарства», «Сільськогосподарські машини»;

-          Фокін Олександр Володимирович – спеціаліст вищої категорії викладач дисциплін «Виробниче навчання», «Основи автомобільних перевезень», «Технології ремонту та експлуатація транспортних засобів»;

-          Бикова Тетяна Борисівна – спеціаліст вищої категорії, викладач дисциплін «Обладнання та автоматизації швейного виробництва», «Основи композиції одягу», «Конструювання та моделювання одягу»;

-          Лук’яненко Григорій Федорович – майстер виробничого навчання;

-          Мінченко Сергій Іванович – майстер виробничого навчання;

-          Боровик Наталія Миколаївна – майстер виробничого навчання.

 

  • Циклова комісія технологічної освіти

-          Голова – Заїка Олексій Михайлович – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач дисциплін «Технічне креслення», «Технічна механіка», «Матеріалознавство»;

-          Дехтярьова Світлана Василівна – спеціаліст І категорії, викладач дисциплін «Безпека життєдіяльності», «Основи техніки та технології», «Практикумів у швейній майстерні»;

-          Синиця Дмитро Олександрович – спеціаліст І категорії, викладач дисциплін «Основи охорони праці», «Метрологія і стандартизація», «Матеріалознавство»;

-          Малишева Неля Вікторівна –спеціаліст вищої категорії, викладач дисциплін «Методика навчання технологій», «Обробка конструкційних матеріалів»;

-          Бойко Анатолій Михайлович – спеціаліст І категорії, викладач дисциплін «Основи теплотехніки і гідравліки», «Матеріалознавство».

 

  • Циклова комісія професійно-педагогічної підготовки

-          Голова –- Біліченко Тетяна Михайлівна – спеціаліст І категорії, викладач дисциплін «Педагогіка», «Вступ до спеціальності»;

-          Скрипник Ірина Вікторівна – спеціаліст ІІ категорії, викладач дисциплін «Дошкільна педагогіка», «Література для дітей дошкільного віку», «МРМ і навчання елементам грамоти»;

-          Войтенко Ірина Олександрівна – спеціаліст ІІ категорії, викладач дисциплін «Психологія», «Біомеханіка», «Педагогічна психологія», Педагогіка»;

-          Богуца Юлія Михайлівна – спеціаліст ІІ категорії, викладач дисципліни «Психологія»;

-          Побризганова Аня Віталіївна – спеціаліст, викладач дисциплін «Дитяча психологія», «Логопедія», «Методика організації образотворчої діяльності дітей»;

-          Решетняк Наталія Валеріївна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач дисциплін «Педагогіка», «Загальна педагогіка»;

-          Капоріна Ольга Вікторівна – практичний психолог.

  • Циклова комісія фізичного виховання

-          Голова – Москаленко Ігор Миколайович – спеціаліст вищої категорії, викладач дисциплін «Фізична культура»,»Легка атлетика з методикою викладання», «Волейбол з методикою викладання»;

-          Гаркавина Сергій Михайлович – спеціаліст ІІ категорії, викладач дисциплін «Фізичне виховання», «Гімнастика з методикою викладання», «Підвищення спортивної майстерності»;

-          Залюбівець Марина Вікторівна – спеціаліст вищої категорії, викладач дисциплін «Лижний спорт з методикою викладання», «Фізичне виховання»;

-          Кучер Ігор Вікторович – спеціаліст І категорії, викладач дисциплін «Фізичне виховання», «Баскетбол з методикою викладання», «Футбол з методикою викладання», «Настільний теніс з методикою викладання»;

-          Григорʼїчев Сергій Миколайович – спеціаліст, керівник факультативу з фізичної культури (волейбол, баскетбол, настільний теніс).

  • Циклова (методична) комісія виховних технологій

Голова – Приходько Наталія Анатоліївна, спеціаліст вищої категорії

-          Федотенко Л.Г. – 11 Тр Професійна освіта (Транспорт)

                             11ТП Професійна освіта (Аграрне виробництво,                 переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології);

-          Ювченко Т.М. – 11ДО Дошкільна освіта;

-          Біліченко Т.М. – 11ФВ Середня освіта (Фізична культура);

-          Фокін О.В.11 ТрСПрофесійна освіта (Транспорт);

-          Горєлий Р.П. – 12 ТрСПрофесійна освіта (Транспорт);

-          Синиця Д.О. – 11 ТПС Професійна освіта (Аграрне виробництво,                  переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології);

-          Заїка О.М. – 12 ТПС Професійна освіта (Аграрне виробництво,                  переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології);

-          Дехтярьова С.В.11 ТЛСПрофесійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості);

-          Ковальова О.І.12 ТЛСПрофесійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості);

-          Геращенко Н.М. – 21 Тр Професійна освіта (Транспорт);

-          Москаленко І.М. – 21 ФВ Середня освіта (Фізична культура)

                              21Т Середня освіта (Трудове навчання та технології)

-          Скрипник І.В. – 21ДО Дошкільна освіта;

-          Богуца Ю.М. – 21 ТрС Професійна освіта (Транспорт);

-          Карась О.Д. – 22 ТрС Професійна освіта (Транспорт);

-          Решетняк Н.В.21 ТПС Професійна освіта (Технологія виробництва і          переробки продуктів сільського господарства);

-          Сєврюкова В.Є. 22 ТПС Професійна освіта (Технологія виробництва і переробки продуктів сільського господарства);

-          Усок О.В. – 21 ТЛСПрофесійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості);

-          Войтенко І.О. – 22 ТЛС Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості);

-          Приходько Н.А. – 31 Тр Професійна освіта (Транспорт)

                               31ТП Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології);

-          Сидоренко О.М. – 31ДО Дошкільна освіта;

-          Земка О.В. – 31Ф Фінанси, банківська справа та страхування;

-          Залюбівець М.В. – 31 ФВ Середня освіта (Фізична культура);

-          Буц Л.В. – 41 Тр Професійна освіта (Транспорт);

-          Сорока О.Л. – 41 ФВ Середня освіта (Фізична культура)

                         41Т Середня освіта (Трудове навчання та технології)

-          Заїка А.О. – 41 ТЛ Професійна освіта (Технологія виробів легкої                          промисловості)

                         41ТП Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології);

-          Корзюкова Л.П. – 31ДО Дошкільна освіта.

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru