ВСП "Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка"

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Циклова комісія загальноосвітньої підготовки
1. Голова – Решетняк Наталія Валеріївна

2. Буц Людмила Вікторівна
4. Заїка Артем Олексійович
Ковальова Ольга Іванівна
5. Приходько Наталія Анатоліївна
6. Сорока Валерій Вікторович
7. Синиця Дмитро Олександрович
8. Гаврилов Іван Петрович
9 Сидоренко Оксана Миколаївна

 

Циклова комісія гуманітарних дисциплін

 

1. Голова – Федотенко Людмила Григорівна

2. Дворянова Тетяна Олександрівна

3. Корзюкова Людмила Петрівна

4. Сорока Оксана Леонідівна

5. Усок Олена В’ячеславівна

6 Карась Олена Дмитрівна

Грибенко Олександр Миколайович

 

 

 

Циклова комісія професійної освіти

1. Голова – Горєлий Руслан Петрович

2. Туряниця Зоя Василівна

3 Бикова Тетяна Борисівна

4. Геращенко Неля Миколаївна

5. Сєврюкова Валентина Єгорівна

6. Ребченко Олександр Мефодійович

7. Шилко Сергій Олексійович

8. Шутко Олександр Георгійович

9. Фокін Олександр Володимирович

10. Лук’яненко Григорій Федорович

11. Мінченко Сергій Іванович

 

 

Циклова комісія технологічної освіти

1. Голова – Заїка Олексій Михайлович

2. Дехтярьова Світлана Василівна

3. Синиця Дмитро Олександрович

4. Малишева Неля Вікторівна

5. Боровик Наталія Миколаївна

6 Колтакова Мілана Юріївна

7 Бойко Анатолій Михайлович

 

 

Циклова комісія професійно-педагогічної підготовки

1. Голова – Біліченко Тетяна Михайлівна

2. Скрипник Ірина Вікторівна

3. Войтенко Ірина Олександрівна

4. Богуца Юлія Михайлівна

5. Побризганова Аня Віталіївна

6. Капоріна Ольга Вікторівна

7. Ювченко Тетяна Михайлівна

8. Коломієць Микола Борисович

9. Капелько Людмила Григорівна

 

 

Циклова комісія фізичного виховання

1. Голова – Москаленко Ігор Миколайович

2. Гаркавина Сергій Михайлович

3. Залюбівець Марина Вікторівна

4. Кучер Ігор Вікторович

5 Савров Вячеслав Володимирович

 

 

Циклова комісія класних керівників

1. Голова – Приходько Наталія Анатоліївна

 

11 Т          014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології)         Войтенко І.О.

11 ТП       015.37 Професійна освіта ( Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчовітехнології) Буц Л.В.

11 Тр 015.38 Професійна освіта (Транспорт) Буц Л.В.

11 ФВ 014.11 Середня освіта (Фізична культура) Сорока О. Л.

11 ДО 012 Дошкільна освіта Корзюкова Л. П.

11 ТПС 015.37 Професійна освіта ( Аграрне виробництво,

переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології) Решетняк Н.В.

 

12 ТПС 015.37 Професійна освіта ( Аграрне виробництво,

переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології) Усок О.В.

11 ТрС 015.38 Професійна освіта (Транспорт) Богуца Ю. М.

12 ТрС 015.38 Професійна освіта (Транспорт) Гаврилов І.П.

11 ТЛС 015.36 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) Бикова Т.Б.

 

12 ТЛС 015.36 Професійна освіта (Технологія виробів легкої

промисловості) Дворянова Т.О.

 

21 Тр 015.38 Професійна освіта (Транспорт)

21ТП 015.37 Професійна освіта ( Аграрне виробництво,

переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології) Федотенко Л.Г.

21 ДО 012 Дошкільна освіта Ювченко Т.М.

21 ФВ 014.11 Середня освіта (Фізична культура) Біліченко Т.М.

21 ТрС 015.38 Професійна освіта (Транспорт) Фокін О.В.

22 ТрС 015.38 Професійна освіта (Транспорт) Горєлий Р.П.

21 ТПС 015.37 Професійна освіта ( Аграрне виробництво,

переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології) Синиця Д.О.

 

22 ТПС 015.37 Професійна освіта ( Аграрне виробництво,

переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології) Заїка О.М.

 

21 ТЛС 015.36 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)

Дехтярьова С.В.

 

 22 ТЛС 015.36 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)

Ковальова О.І..

31Тр 015.20 Професійна освіта (Транспорт) Геращенко Н.М.

31 ФВ 014.11 Середня освіта (Фізична культура)

31Т 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології)  Москаленко І.М.

31 ДО 012 Дошкільна освіта Скрипник І.В.

41 Тр 015.20 Професійна освіта (Транспорт)

41 ТП 015.18 Професійна освіта (Технологія виробництва і переробки продуктів с/г)

Приходько Н.А.

41 ДО 012 Дошкільна освіта Сидоренко О.М.

41 ФВ 014.11 Середня освіта (Фізичне виховання) Залюбівець М.В.

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru