joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Кадровий склад

Відокремленого структурного підрозділу «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка»

станом на 1 вересня 2021 року

№/п Прізвище, ім'я   по батьков Посада Рік атестації,   категорія

 

Бикова Тетяна Борисівна Викладач спецдисциплін

Доктор філософії

з галузі знань

01 Освіта/

педагогіка

Спеціаліст вищої категорії,2018р.

 

 

Біліченко Тетяна Михайлівна Викладач педагогіки та фахових дисциплін

Доктор філософії

з галузі знань

01 Освіта/

педагогіка

Спеціаліст вищої

категорії, 2021

 

Богуца Юлія Михайлівна Викладач психології

Спеціаліст першої

категорії 2021р.

  Бойко Анатолій Михайлович Викладач електротехніки

Спеціаліст першої

категорії,202.

  Буц Людмила Вікторівна

Викладач біології

та психології

Спеціаліст першої

категорії,2017р.

  Войтенко Ірина Олександрівна

Викладач педагогіки

та психології

Спеціаліст другої

категорії, 2019р.

  Гаврилов Іван Петрович Викладач фізики Спеціаліст вищої категорії, 2017 р.
  Гаркавина Сергій Михайлович

Викладач фіз. культури, фіз.. виховання.

Майстер спорту України

з панкратіону

Спеціаліст другої

категорії,2020р.

  Геращенко Неля Миколаївна Викладач фахових дисциплін.

Спеціаліст вищої категорії, 2018 р.. Пед звання

«Старший викладач»

  Горєлий Руслан Петрович

Викладач

фахових дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, 2017р.
  Грибенко Олександр Миколайович Викладач історії

Кандидат історичних наук.

Спеціаліст вищої категорії,2019 р.

  Дворянова Тетяна Олександрівна Викладач анг. мови

Спеціаліст першої

категорії,2017 р

  Дехтярьова Світлана Василівна

Викладач

спецдисциплін

Спеціаліст вищої

категорії,2021 р

  Заїка Олексій Михайлович

Викладач

спецдисциплін

Спеціаліст вищої категорії,2020 р.

Пед звання

«Викладачметодист»

  Залюбівець Марина Вікторівна

Викладач

фізичної культури, фізичного виховання

Спеціаліст вищої категорії.2020 р.

Майстер спорту

з біатлону

  Капелько Людмила Григорівна

Завідувач відділення технологічної освіти

Викладач методики фізичного виховання

Спеціаліст вищої категорії,2019 р.

  Капоріна Ольга Вікторівна Практичний психолог

Спеціаліст другої

категорії, 2015р.

  Коломієць Микола Борисович

Заступник директора з НР

Викладач основ науково-педагогічних досліджень

Доцент, кандидат педагогічних наук
  Ковальова Ольга Іванівна

Викладач

математики та інформатики

Спеціаліст першої

категорії,2018р.

  Колтакова Милана Юріївна

Викладач

економічних дисциплін

Спеціаліст першої

категорії, 2018 р.

  Корзюкова Людмила Петрівна Викладач укр. мови і літ-ри та анг. мови Спеціаліст вищої категорії, 2018 р.
  Кривошей Марина Олександрівна

Завідувач навчально- виробничої практики

Викладач іноземної мови

(за проф.. спрямуванням)

Спеціаліст
  Крученко Світлана Володимирівна Методист Спеціаліст вищої категорії,2020р.
  Кучер Ігор Вікторович

Викладач фізичної куль-ри, фізичного виховання

Майстер спорту з карате-до

Спеціаліст першої

категорії,2020 р.

  Мажуга Лариса Дмитрівна Методист Спеціаліст
  Малишева Неля Вікторівна Викладач фахових дисциплін

Спеціаліст вищої категорії,2019р.

Пед. звання «Старший викладач»

  Мінченко Сергій Іванович Майстер в/н Майстер в/н 12 тарифного розряду
  Москаленко Ігор Миколайович

Викладач фізичної культури,

фізичного виховання

Спеціаліст вищої категорії,2021р.

Пед звання

«викладач-методист»

  Побризганова Аня Віталіївна Викладач фахових дисциплін дошкільної освіти Спеціаліст
  Приходько Наталія Анатоліївна Викладач біології та географії

Спеціаліст вищої категорії,2019р.

Пед. звання «Старший викладач»

  Ребченко Олександр Мефодійович

Директор

Викладач основ електротехніки

Спеціаліст першої категорії, 2017 р.
  Решетняк Наталія Валеріївна

Викладач хімії

та педагогічки

Спеціаліст вищої категорії,2019р.

Пед звання

«Викладач-методист»

 

Савров Вячеслав Володимирович

Викладач фізичного виховання

Спеціаліст вищої категорії,2020р.

Пед. звання «Старший викладач»

  Сєврюкова Валентина Єгорівна

Викладач

фахових дисциплін

Спеціаліст вищої категорії,2019р.

Пед звання

«Старший викладач»

  Сидоренко Оксана Миколаївна Викладач історії Спеціаліст вищої категорії, 2020 р.
  Синиця Дмитро Олександрович

Викладач

фахових дисциплін

Спеціаліст першої

категорії, 2018 р.

  Синиця Ніна Олексіївна

Викладач

математики та інформатики

Спеціаліст першої

категорії,2017 р.

  Скрипник Ірина Вікторівна

Викладач

фахових дисциплін

Спеціаліст другої

категорії, 2019р

  Сорока Оксана Леонідівна

Викладач

укр. мови і літ-ри та світов. літ-ри

Спеціаліст вищої категорії, 2018 р.
  Туряниця Зоя Василівна

Заступник директора

з НВР

Викладач укр. мови за проф. спрямуванням. Викладач фахових дисциплін

Кандидат пед. наук

Спеціаліст вищої категорії, 2018р.

Пед звання «Викладач-методист»

Нагороджена знаком «Відмінник освіти»

  Усок Олена В’ячеславівна Викладач укр. мови і літератури Спеціаліст вищої категорії, 2018 р.
  Федотенко Людмила Григорівна Викладач анг. мови Спеціаліст вищої категорії, 2020 р.
  Фокін Олександр Володимирович Викладач фахових дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, 2019р.

Пед звання «Старший викладач»

  Шилко Сергій Олексійович

Завідувач відділення професійної освіти.

Викладач фахових дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, 2017р.
  Шутко Олександр Георгійович

Завідувач навчально-методичною лабораторією

Викладач фахових дисциплін

Спеціаліст другої

категорії,2019р.

  Ювченко Тетяна Михайлівна Викладач культурології

Спеціаліст першої

категорії, 2017 р.

Вакантні посади педагогічних працівників відсутні

 

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru