ВСП "Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка"

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

ЗАТВЕРДЖЕНО

протокол № 6

засідання педагогічної ради
ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж

Глухівського НПУ ім. О. Довженка»
«17» грудня 2020 року

Орієнтовний план

підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2021 р.

Відокремленого структурного підрозділу «Професійно – педагогічний фаховий коледж

Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка»

№/п

Список педагогічних

працівників

Теми

(напрями, найменування)

Форми, види,

Обсяги (тривалість) підвищення кваліфікації

(у годинах або кредитах ЄКТС)

Суб’єкти підвищення кваліфікації

Строки (графік)

1.      

Бикова Т.Б.

Навчання в аспірантурі  

2.      

Гаврилов І.П.

Навчання в аспірантурі

3.      

Заїка А.О.

Навчання в аспірантурі

4.      

Карась О.Д.

Навчання в аспірантурі

5.      

Максимович О. М.

Навчання в аспірантурі

6.      

Сорока В.В.

Навчання в аспірантурі

7.      

Корзюкова Л.П.

Фахові курси підвищення кваліфікації (викладачі укр.мови та літ-ри ЗВФПП(ПТ)О

Очно-дистанційна

150 год.

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

11.01-настанов. сесія

11.05.-екзамен. сесія

2020р.

8.      

Сорока О.Л. 

9.      

Туряниця З.В.

10.  

Усок О.В.

11.  

Дворянова Т.О.

Фахові курси підвищення кваліфікації (викладачі укр.мови та літ-ри ЗВФПП(ПТ)О

Очно-дистанційна

150 год.

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

13.01-настанов. сесія

13.05.-екзамен. сесія

2020р.

12.  

Корзюкова Л.П.

13.  

Ребченко О.М.

Стажування працівників різних спеціальностей

Очно-дистанційна

150 год.

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Орієнтовно

 18.01-12.02.2020р.

14.  

Туряниця  З.В.

15.  

Кривошей М.О.

16.  

Капелько Л.Г.

17.  

Григор'їчев С.М.

Стажування на кафедрі теорії і методики фізичного виховання

Очно-дистанційна

30 год.

Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка

(Ліцензія АЕ № 527662

від 25.11.2014 р.)

22.12.20-22.01.2021

18.  

Біліченко Т.М.

Короткострокові курси підвищення кваліфікації для викладачів

«Використання  онлайн

інструментів в освітньому

процесі»

Очна форма навчання

30 год.

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

11.05.-13.05.2021 р.

19.  

Богуца Ю.М.

20.  

Бойко А. М.

21.  

Буц Л.В.

22.  

Войтенко І.О.

23.  

Гаркавина С.М.

24.  

Геращенко Н. М.

25.  

Горєлий Р.П.

26.  

Грибенко О. М.

27.  

Дехтярьова С.В.

28.  

Заїка О.М.

29.  

Залюбівець М.В.

30.  

Земка О.В.

31.  

Капоріна О.В.

32.  

Колтакова М.Ю.

Очна форма навчання

30 год.

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

06.09.-08.09.2021р.

33.  

Крученко С.В.

34.  

Кучер І. В.

35.  

Малишева Н.В.

36.  

Москаленко І.М.

37.  

Приходько Н.А.

38.  

Решетняк Н.В.

39.  

Сєврюкова В.Є.

40.  

Сидоренко О.М.

41.  

Синиця Д.О.

42.  

Скрипник І.В.

43.  

Федотенко Л.Г. 

44.  

Фокін О.В.

45.  

Ювченко Т.М.

46.  

Чмирков М.Ю.

47.  

Шилко С.О.

48.  

Шутко О.Г.

49.  

Мінченко С.І.

ЗАТВЕРДЖЕНО

протокол № 6

засідання педагогічної ради
ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж

Глухівського НПУ ім. О. Довженка»
«17» грудня 2020 року

 

Орієнтовний план

підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2021 р.

Відокремленого структурного підрозділу «Професійно – педагогічний фаховий коледж

Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка»

 

№/п

 

Список педагогічних

працівників

Теми

(напрями, найменування)

Форми, види,

Обсяги (тривалість) підвищення кваліфікації

(у годинах або кредитах ЄКТС)

Суб’єкти підвищення кваліфікації

Строки (графік)

1.        

Бикова Т.Б.

Навчання в аспірантурі

2.        

Гаврилов І.П.

Навчання в аспірантурі

3.        

Заїка А.О.

Навчання в аспірантурі

4.        

Карась О.Д.

Навчання в аспірантурі

5.        

Максимович О. М.

Навчання в аспірантурі

6.        

Сорока В.В.

Навчання в аспірантурі

7.        

Корзюкова Л.П.

Фахові курси підвищення кваліфікації (викладачі укр.мови та літ-ри ЗВФПП(ПТ)О

Очно-дистанційна

150 год.

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

11.01-настанов. сесія

11.05.-екзамен. сесія

2020р.

 

8.        

Сорока О.Л. 

9.        

Туряниця З.В.

10.    

Усок О.В.

11.    

Дворянова Т.О.

Фахові курси підвищення кваліфікації (викладачі укр.мови та літ-ри ЗВФПП(ПТ)О

Очно-дистанційна

150 год.

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

13.01-настанов. сесія

13.05.-екзамен. сесія

2020р.

 

12.    

Корзюкова Л.П.

13.    

Ребченко О.М.

Стажування працівників різних спеціальностей

Очно-дистанційна

150 год.

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Орієнтовно

18.01-12.02.2020р.

14.    

Туряниця  З.В.

15.    

Кривошей М.О.

16.    

Капелько Л.Г.

17.    

Григор'їчев С.М.

Стажування на кафедрі теорії і методики фізичного виховання

Очно-дистанційна

30 год.

Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка

(Ліцензія АЕ № 527662

від 25.11.2014 р.)

22.12.20-22.01.2021

18.    

Біліченко Т.М.

Короткострокові курси підвищення кваліфікації для викладачів

«Використання  онлайн

інструментів в освітньому

процесі»

Очна форма навчання

30 год.

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

11.05.-13.05.2021 р.

19.    

Богуца Ю.М.

20.    

Бойко А. М.

21.    

Буц Л.В.

22.    

Войтенко І.О.

23.    

Гаркавина С.М.

24.    

Геращенко Н. М.

25.    

Горєлий Р.П.

26.    

Грибенко О. М.

27.    

Дехтярьова С.В.

28.    

Заїка О.М.

29.    

Залюбівець М.В.

30.    

Земка О.В.

31.    

Капоріна О.В.

32.    

Колтакова М.Ю.

 

Очна форма навчання

30 год.

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

06.09.-08.09.2021р.

33.    

Крученко С.В.

34.    

Кучер І. В.

35.    

Малишева Н.В.

36.    

Москаленко І.М.

37.    

Приходько Н.А.

38.    

Решетняк Н.В.

39.    

Сєврюкова В.Є.

40.    

Сидоренко О.М.

41.    

Синиця Д.О.

42.    

Скрипник І.В.

43.    

Федотенко Л.Г. 

44.    

Фокін О.В.

45.    

Ювченко Т.М.

46.    

Чмирков М.Ю.

47.    

Шилко С.О.

48.    

Шутко О.Г.

49.    

Мінченко С.І.

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru