ВСП "Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка"

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Кадровий склад

Відокремленого структурного підрозділу «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка»

станом на 1 вересня 2020 року

№/п Прізвище, ім'я   по батьков Посада

Категорія,

рік атестації

  1. 1.
Бикова Тетяна Борисівна Викладач спецдисциплін Спеціаліст вищої категорії,2018р.
  1. 2.
Біліченко Тетяна Михайлівна Викладач педагогіки та фахових дисциплін

Спеціаліст

І категорії, 2016

  1. 3.
Богуца Юлія Михайлівна Викладач психології

Спеціаліст

ІІ категорії 2016р.

  Бойко Анатолій Михайлович Викладач електротехніки

Спеціаліст

I категорії,2016р.

  Буц Людмила Вікторівна

Викладач біології

та психології

Спеціаліст I категорії,2017р.
  Войтенко Ірина Олександрівна

Викладач педагогіки

та психології

Спеціаліст

ІІ категорії, 2019р.

  Гаркавина Сергій Михайлович

Викладач фіз. культури, фіз.. виховання.

Майстер спорту України

з панкратіону

Спеціаліст

ІІ категорії,2020р.

  Геращенко Неля Миколаївна Викладач фахових дисциплін.

Спеціаліст вищої категорії, 2018 р.. Пед звання

«Старший викладач»

  Горєлий Руслан Петрович

Викладач

фахових дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, 2017р.
  Грибенко Олександр Миколайович Викладач історії

Кандидат історичних наук.

Спеціаліст вищої категорії,2019 р.

  Дворянова Тетяна Олександрівна Викладач анг. мови

Спеціаліст

I категорії,2017 р

  Дехтярьова Світлана Василівна

Викладач

спецдисциплін

Спеціаліст

Iкатегорії,2016 р

  Заїка Олексій Михайлович

Викладач

спецдисциплін

Спеціаліст вищої категорії,2020 р.

Пед звання

«Викладачметодист»

  Залюбівець Марина Вікторівна

Викладач

фізичної культури, фізичного виховання

Спеціаліст вищої категорії.2020 р.

Майстер спорту

з біатлону

  Земка Оксана Валеріївна

Викладач

економічних дисциплін

Кандидатпед. наук

Спеціаліст вищої категорії, 2019р.

  Капоріна Ольга Вікторівна Практичний психолог

Спеціаліст

II категорії, 2015р.

  Ковальова Ольга Іванівна

Викладач

математики та інформатики

Спеціаліст

I категорії,2018р.

  Колтакова Милана Юріївна

Викладач

економічних дисциплін

Спеціаліст I категорії, 2018 р.
  Корзюкова Людмила Петрівна Викладач укр. мови і літ-ри та анг. мови Спеціаліст вищої категорії, 2018 р.
  Кривошей Марина Олександрівна

Завідувач навчально- виробничої практики

Викладач іноземної мови

(за проф.. спрямуванням)

Спеціаліст
  Крученко Світлана Володимирівна Методист Спеціаліст вищої категорії,2020р.
  Кучер Ігор Вікторович

Викладач фізичної куль-ри, фізичного виховання

Майстер спорту з карате-до

Спеціаліст

І категорії,2020 р.

  Мажуга Лариса Дмитрівна Методист Спеціаліст
  Малишева Неля Вікторівна Викладач фахових дисциплін

Спеціаліст вищої категорії,2019р.

Пед. звання «Старший викладач»

  Мінченко Сергій Іванович майстер в/н Спеціаліст
  Москаленко Ігор Миколайович

Викладач фізичної культури,

фізичного виховання

Спеціаліст вищої категорії,2016р.
  Побризганова Аня Віталіївна Викладач фахових дисциплін дошкільної освіти Спеціаліст
  Приходько Наталія Анатоліївна Викладач біології та географії

Спеціаліст вищої категорії,2019р.

Пед. звання «Старший викладач»

  Решетняк Наталія Валеріївна

Викладач хімії

та педагогічки

Спеціаліст вищої категорії,2019р.

Пед звання

«Викладач-методист»

  Сєврюкова Валентина Єгорівна

Викладач

фахових дисциплін

Спеціаліст вищої категорії,2019р.

Пед звання

«Старший викладач»

  Сидоренко Оксана Миколаївна Викладач історії Спеціаліст вищої категорії, 2020 р.
  Синиця Дмитро Олександрович

Викладач

фахових дисциплін

Спеціаліст І категорії, 2018 р.
  Синиця Ніна Олексіївна

Викладач

математики та інформатики

Спеціаліст I категорії,2017 р.

  Скрипник Ірина Вікторівна

Викладач

фахових дисциплін

Спеціаліст

ІІ категорії, 2019р

  Сорока Оксана Леонідівна

Викладач

укр. мови і літ-ри та світов. літ-ри

Спеціаліст вищої категорії, 2018 р.
  Туряниця Зоя Василівна

Заступник директора

з навчальної роботи

Викладач укр. мови за проф. спрямуванням. Викладач фахових дисциплін

Кандидат пед. наук

Спеціаліст вищої категорії, 2018р.

Пед звання «Викладач-методист»

Нагороджена знаком «Відмінник освіти»

  Усок Олена В’ячеславівна Викладач укр. мови і літератури Спеціаліст вищої категорії, 2018 р.
  Федотенко Людмила Григорівна Викладач анг. мови Спеціаліст вищої категорії, 2020 р.
  Фокін Олександр Володимирович Викладач фахових дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, 2019р.

Пед звання «Старший викладач»

  Шилко Сергій Олексійович

Завідувач відділення професійної освіти.

Викладач фахових дисциплін

Спеціаліст вищої категорії, 2017р.
  Шутко Олександр Георгійович

Завідувач навчально-методичною лабораторією

Викладач фахових дисциплін

Спеціаліст

ІІ категорії,2019р.

  Ювченко Тетяна Михайлівна Викладач культурології

Спеціаліст

I категорії, 2017 р.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru