Malysheva N V
Малишева Неля Вікторівна
(Викладач фахових дисциплін)

Дата й місце народження: 6 квітня 1966 року, м. Глухів Сумської області, Україна.
Освіта:
1983–1987 рр. — Глухівський державний педагогічний інститут ім. С.М. Сергєєва-Ценського (спеціальність «Вчитель загальнотехнічних дисциплін і праці»)
Трудова діяльність:
1987–2005 рр. — Красноградський педагогічний коледж (Харківська область), завідувач відділення трудового навчання, викладач спецдисциплін
2005–2022 рр. ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка», заступник директора з НМР (2005–2014), викладач фахових дисциплін (2014–2022)
Напрям наукових досліджень:
Тема, над якою працює: Формування спеціальних компетентностей здобувачів освіти засобами фахових навчальних дисциплін
Кількість науково-методичних публікацій 7
Основні навчальні дисципліни: теорія і методика навчання технологій, організація та методика професійного навчання, виробництво та обробка конструкційних матеріалів