Dekhtiarova S V
Дехтярьова Світлана Василівна
(Викладач фахових дисциплін)

Дата й місце народження: 2 липня 1980 року, смт. Зноб-Новгородське Сумської області, Україна
Освіта:
19982003 рр. — Глухівський державний педагогічний університет (спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання»)
Трудова діяльність:
2003–2005 рр. Зноб-Новгородський професійний аграрний ліцей, викладач спецдисциплін й інформатики
2005–2022рр. ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка», викладач фахових дисциплін
Напрям наукових досліджень:
Тема, над якою працює: Реалізація інтегративного підходу під час проєктної діяльності майбутніх учителів технологій у системі наступності «Коледж – Університет»
Кількість науково-методичних публікацій 10
Керівництво студентським науковим гуртком «Майбутні вчителі технологій. Педагогічний пошук»
Основні навчальні дисципліни: технології, інформатика